Ny nedtur for Harry og Meghan
Meghan får sin svakeste popularitetsmåling noensinne. Også Harrys tall faller.

Dokumentaren er laget som en serie på Netflix. Den er på til sammen seks episoder. Disse skal vise og forklare hvorfor paret valgte bort livet som kongelige på heltid. De har i stedet valgt å flytte til USA for å leve der. Det har de gjort siden 2020.
Les mer på KlartalePersoner, steder og emner i nyheten
Meghan får sin svakeste popularitetsmåling noensinne. Også Harrys tall faller.
Prins Harry (42) og hertuginne Meghan (45) gjør sin første offentlige opptreden sammen etter at de flyttet tilbake til Storbritannia.
Charles Spencer slår hardt til mot medienes behandling av prins Harry og Meghan. Et ekko av det prinsesse Diana ble utsatt for, mener han.
Kong Charles vil i et brev til høytstående britiske embetsmenn bekrefte at sønnen Harry og kona Meghan fortsatt ikke…
Harry og Meghans retur til Storbritannia har skapt spørsmål om hvilken rolle paret skal få.
Flere britiske medier melder at prins Harry og hans kone Meghan skal flytte tilbake til Storbritannia senere denne måneden.
Prins Harry og hertuginne Meghan flytter tilbake til Storbritannia, etter det britiske medier erfarer.
Prins Harry, Meghan og deira to barn har treft kong Charles og dronning Camilla. Kongeparet tok imot dei på Highgrove House fredag ettermiddag. Det opplyser Buckingham Palace til BBC.
Kong Charles og hans kone, dronning Camilla, har tatt imot prins Harry, hans kone Meghan og deres to barn, som besøker Storbritannia, rapporterte ITV fredag.
Strømmegigantens innholdssjef kommenterer rapportene om at de bryter med hertuginne Meghan og prins Harry.
Tagger
PersonerOktober i år var den varmeste som er målt i verden noensinne. I Norge ble det satt over 60 lokale rekorder.
Vil du ha norgespris neste år? Da må du bestille på nytt. Du kan bestille fra 5. januar.
Torsdag ble tre menn henrettet i USA. De siste årene har det skjedd med flere og flere.
Et stort britisk hangarskip kommer til Oslo i dag. Rundt 700 personer er om bord. Men hva skal britene gjøre i den norske hovedstaden?
Forskere kan ha oppdaget en ny dvergplanet langt ute i verdensrommet. Men hva er egentlig en dvergplanet?
Senterpartiet vil at det skal koste 10 000 kroner å søke om norsk statsborgerskap.
Fredag starter forhandlingene om statsbudsjettet for neste år. Klarer Arbeiderpartiet å bli enige med de andre partiene?
Nå kan alle lese de tidligere hemmelige dokumentene fra fredsforhandlingene med Israel og Palestina.
Både Lillestrøm og Brann skal spille viktige fotballkamper mot europeiske lag i dag.
Minst tolv fly i Europa måtte endre kurs eller nødlande torsdag.