Lignende nyheter
Katarina Dybvik Sunde (28) er kåret til årets spiller i Toppserien for 2026. Aalesund-spissen stakk av med prisen til tross for at seriegullet glapp til Brann.
Med hele 28 scoringer på 20 kamper har Sunde levert en histo…
AaFK er ett poeng bak Brann i kampen om seriegullet. Men toppscorer Katarina Dybvik Sunde har liten tro på at serielederen snubler.
Staal Nilsen, leder i Sør-Varanger Frp, bekrefter overfor iFinnmark at Kurt Pasvikbamsen Wikan har meldt seg inn i partiet.
Dette skjer etter at den samiske avisa Ságat melder om nyheten, torsdag ettermiddag. Også her…
Bahare Viken fant trøst i Emilie Nereng, Truls Svendsen skryter, og Martin Sleipnes syntes hun var truende. Se hva deltakere og dommere syntes om Emilie på Bakeskolen.
Den svenske fergegiganten sluker Sunde-familiens Color Group. – Et vemodig, men riktig, valg, sier Olav Nils Sunde. Partene er tyst om prisen.
Emilie Hansen Fygle er akkurat ferdig med videregående skole og tar seg nå et år i arbeidslivet, men arbeidsforholdet til Rema strekker seg allerede fem år tilbake.
De fleste ungdommer som begynner tidlig i arbeidsliv…
Var det riktig å flytte en to år gammel jente fra São Paulo til Sunde?
Dermed endte laget på en nokså intetsigende 5.- eller 6.-plass i Opprykksligaen der Ørn er det eneste laget som er ferdigspilt. Torsdagens kamp viste at de brune er langt unna 3.-divisjonsnivå, faktisk et godt stykke bak…
Katarina Dybvik Sunde tegnet seg raskt på scoringslisten i Aalesunds 1-0-seier over Røa. Bodø/Glimt tapte for Lyn og er på vei ut av Toppserien.
Andreas Fjeld Halvorsen løp inn til en 22.-plass på én engelsk mil i VM i gateløp i København lørdag formiddag.