Lignende nyheter
Det er ingen overlevende etter at et helikopter som antas å ha fraktet turister styrtet i Samburu-distriktet i Kenya.
Det melder Reuters, som siterer en kilde i luftfarten.
Det er ikke kjent hvor turistene er fra.
Ifølge…
Byåsen scoret kun seks mål i førsteomgangen mot Gjerpen. Sjanseløse på seier måtte Mathea Enger og lagvenninnene ha…
Et skadet besetningsmedlem er fraktet med redningshelikopter fra et tankskip utenfor Fedje i Vestland til Haukeland universitetssjukehus, opplyser Hovedredningssentralen Sør-Norge.
– Skadeomfanget er ukjent, sier redning…
Cassie Sharpe falt stygt under halfpipekvalifiseringen i friski. Canadieren ble liggende stille og fikk medisinsk hjelp før hun ble fraktet vekk på båre.
Drømmen om OL-gull fikk en brå slutt for Lindsey Vonn (41). Den amerikanske alpinlegenden ble fraktet bort med…
Tirsdag kveld traff BA henne på Kulturhuset i Bergen sentrum.
Statsministeren i Norge i perioden 2013-2021 skulle videre med nattoget fra Bergen til Oslo.
Ikke at det er noe hun pleier å gjøre - det var for først…
Denne uken gjelder det å ha regntøyet klart, for i Troms er det vått vær som står på menyen.
– Temaet nå er vel vått. Ganske så vått, sier statsmeteorolog Christoffer Taraldsen ved Værvarslinga i Nord-Norge.
For d…
Først skadet han seg stygt under et superenduro-løp som endte med at han ble innlagt på Ullevål sykehus med kragebeinsbrudd og 13 brudd i ribbeina. Der lå han i ni dager.
Ullevålseter hadde så vidt kommet seg hjem fr…
Å være en berømt idrettsstjernen er ikke bare en dans på roser. Det kan basketprofilen Sophie Cunningham (30) skriver under på.
I podkasten «This Past Weekend» åpner 30-åringen opp om skyggesiden ved tilværelsen – og…
(Avisa Nordland): – Vi satser på 4–1 eller 5–1 til Glimt.
Frode Lyeng er litt mer bekymret enn Erling Eliassen, men tror likevel Glimt vinner i kveld.
– Jeg er litt bekymret for stygt spill fra Viking, som dom…