Petter Nome jobbet for kanalen NRK. Han var både journalist og programleder. Natt til onsdag døde han. Det sier familien hans. – Min elskede mann, vår kjære pappa, bestefar, bror og venn Petter Nome sovnet i natt stille inn, omgitt av sine kjære, etter lengre tids kreftsykdom. Les mer på Klartale
Etter generalforsamlingen og et nettopp avholdt styremøte, ble vi enige om at vi fortsetter med vanlig drift. Jeg er mer optimistisk nå enn da vi sendte ut det første brevet.
Så sier daglig leder og største eier av a…
PETTER DASS-PRISEN: Bjørn Eidsvåg blei nyleg ryggoperert og er den eldste norske artisten nokosinne til å toppe hitlista på Spotify. – Eg har eit sterkt forhold til Petter Dass, seier han.
I løpet av denne ishockeysesongen kommer Ståle Solbakken (58) til å stå i «boksen» til Storhamar og lede byens hockeylag. Det lover Storhamar-trener Petter Thoresen (65).