Tollerne beslagla diamant – julegaven ble enda dyrere
En mann på juleshopping fikk ikke med seg gavene hjem.

Hvis dagens Respons-måling for Bergens Tidende og Aftenposten hadde vært stortingsvalg, ville de rødgrønne vært sjanseløse i kampen om regjeringsmakt..
Les mer på AftenpostenAftenposten · Foto: Wikimedia Commons Bergen · Foto: Wikimedia Commons Personer, steder og emner i nyheten
Les mer om
En mann på juleshopping fikk ikke med seg gavene hjem.
– Når vi bruker produkter som kan kobles til internett, gir vi fra oss informasjon som andre kan utnytte, sier Nkom.
Frivillige får ikke være med på julekonserten til Stavanger universitetssykehus. Rogalendinger svarer med en strøm av nye invitasjoner.
Tagger
PersonerItalias statsminister Giorgia Meloni kaller Europas inngang til samtaler om Ukraina-krigen…
AUSTIN, TEXAS: Ingen steder var den blå bølgen større enn i Texas. Protesten mot Trump betyr ikke at…
USAs førstedame Melania Trump ba om en «mer varig» våpenhvile da hun torsdag tok imot representanter…
I kjøleanlegg hos Havaristen ble det så varmt at plast smeltet. Daglig leder sier at han har fått…
Stein Lier-Hansen får en ny sjanse til å bevise sin uskyld i lagmannsretten.
Paraguays president Santiago Peña går av etter at landets nasjonalforsamling tok et skritt i retning…
Et teknisk problem i et Norwegian-fly på Værnes fører til innstillinger og forsinkelser i…
En person er kritisk skadet og blir fløyet til sykehus etter en ulykke på E6 ved Moss.
Bruddet på fjernvarmeledningen i Oslo onsdag kunne ha blitt mye verre, hadde det ikke vært for en…
Landsbyens innbyggere samlet seg i en tilfluktskjeller ved et skolebygg etter at en bombe slo ned.