Liverpool-spiss Daniel Sturrige kan bli klar for lørdagens kamp mot Manchester City. Sturrige er tilbake i full trening etter en kneskade, og har ikke spilt siden 4. oktober. Også James Milner og Jordon Ibe har slitt med skader, men blir trolig også klare til lørdagens kamp. Liverpool ligger nå på 10. Les mer på P4
RB LEIPZIG-MANCHESTER CITY 2-3
Manchester City tok ledelsen to ganger mot Nusa RB Leipzig, men imponerte ikke nevneverdig i Tyskland.
Det gjorde imidlertid gutten fra Langhus.
Allerede i første omgang var han f…
RB LEIPZIG-MANCHESTER CITY 0-1
Erling Braut Haaland og Manchester City møter Antonio Nusa- og Ørjan Håskjold Nylands RB Leipzig i Champions League onsdag.
Norge-yndling Nusa har så langt levert en god omgang mot gi…
Manchester City – Brighton 0–1
Manchester City startet sesongen med sju strake seire i Premier League, men forrige helg kom sesongens første tap i serien da Nicolas Jackson senket serielederen for Aston Villa.
Lørd…
I slutten av september ble Manchester City kjent skyldige i 114 av 115 brudd på Premier Leagues økonomiske regelverk i perioden 2009 til 2018. Avgjørelsen kom etter at en komité har behandlet saken i over to år.
Premi…
Manchester City hang i tauene mot Brighton, men reddet inn straffesparkkonkurranse etter å ha kommet under to ganger på Etihad
Phil Foden, Enzo Fernández og Jeremy Doku scoret alle på rekke og rad for de lyseblå, før…
Uten Erling Braut Haaland i troppen fikk Manchester City det tøft i ligacupkampen mot Brighton på hjemmebane. Men i straffesparkkonkurransen var hjemmelaget kneppet bedre.
Det var likevel bortelaget som åpnet best. Etter…
Erling Braut Haaland spiller ikke når Manchester City møter Brighton i ligacupen onsdag.
Det ble klart da City bekreftet troppen en drøy time før kampstart i Manchester.
City-manager Enzo Maresca avslørte tirsdag at Haal…