Lignende nyheter
Det er nå rigget klart for RanaLAN i storhallen på Max Arena. Denne helgen samler gamere fra hele Helgeland seg her, og med crew og deltakere blir de opp mot 80 stykker, forteller leder for RanaLAN, Torbjørn Aspvik. …
Med babyleke i den ene hånda og kanelbolle i den andre, samlet flere titalls småbarnsmødre – og noen fedre – seg på Stortorvet kjøpesenter for det nye konseptet «Mini-morgen».
– Dørstokkmila kan være lang i permisjon…
Jeg kommer fra en håndballfamilie, men har aldri selv spilt håndball. Jeg gikk på svømming, sier SIF håndballs nye daglige leder.
Hun er opprinnelig fra Kopervik, men har bodd i Stavanger siden hun flyttet hit for å g…
Det har fått enkelte til å reagere og henvende seg til Laagendalsposten med spørsmål: «Hvorfor er kommunehuset stengt for innbyggerne?»
Forklaringen er at kommunen nylig innførte en ny digital besøksløsning.
– Det…
De siste to årene har Elin Skifjell fra Kråkstad sittet i utvalg for næring, eiendoms- og stedsutvikling for SV. Likevel føler hun at hun ikke har vært særlig aktiv i lokalpolitikken.
I januar 2023 sa hun at hun ville…
Verdenskart i taket, flamingoer på veggen og peis på kjøkkenet. På 170 kvadratmeter har Elin Fossdal skapt et hjem med tydelig særpreg.
Ifølge rapporter fikk Elin Nordegren (46) rundt 800 millioner kroner etter den høyprofilerte skilsmissen i 2010.
Deretter forsvant hun fra offentligheten og har holdt en lav profil.
Til People Magazine sa hun samme…
Forfatter og journalist Torbjørn Ekelund tildeles Fortellerprisen 2026 for boken «Fuglenes år» og flere tekster i Harvest Magazine.
– I en tid hvor faste formater, algoritmer og klikkagn styrer store deler av journalisti…
Her tror Torbjørn Heggem at han har sendt Norge i ledelsen. Mot England. I kvartfinalen i VM.
Den landsforviste opposisjonslederen i Belarus Svetlana Tikhanovskaja er på besøk i den Ukrainske hovedstaden Kyiv, skriver Kyiv Independent.
Dette er hennes første besøk til landet, og skjer etter et omfattende russisk…