Lignende nyheter
En bil og en taxi har kolliderte ved 23-tiden i krysset Munkedamsveien og Dokkveien.ved Nasjonalmuseet i Oslo, melder politiet.
– Flere av personene som befant seg i taxien som har kollidert med trikken, er under behandl…
En bil og en trikk har kollidert i Dokkveien ved Nasjonalmuseet, melder politiet.
–Skal ha vært et kraftig sammenstøt. Trikken skal ha sporet av, opplyser operasjonsleder Vidar Pedersen.
En minibuss med passasjerer skal ha veltet på en jernbaneovergang, før den ble truffet av et godstog.
19 personer er skadd i en kollisjon mellom en buss og et tog ved inngangen til Kanaltunnelen under den engelske kanal, opplyser franske myndigheter torsdag kveld.
Ifølge de første rapportene er fem personer i kritisk til…
Statens vegvesen melde torsdag morgon om ei trafikkulykke i Herøy.
Kollisjon mellom tankbåt og to lasteskip ved Ålesund
En mayday-melding kom inn via kystradioen klokka 1.37 natt til søndag, ifølge Hovedredningssentralen (HRS) Sør-Norge.
Til NTB opplyser HRS at det…
En 25 år gammel kvinne er innlagt på sykehus med alvorlige skader etter hendelsen.
En omfattende redningsaksjon pågår etter at en nabo hørte rop om hjelp og slo alarm.
NRK-korrespondenten Fredrik Tombra (35) reiste til Ukraina for å dekke krigen. I elendigheten fant han lykken med Naomi Gumaer (28).
Trump begrunner sanksjonsletten med at «det er i USAs nasjonale interesser».
Katie Zacharia skal ha fått sparken etter bare fem dager som Trumps pressesekretær. USA-ekspert Eirik Løkke tror løgnen om advokatstatusen ble avgjørende.
Elon Musk skal selv ha tatt initiativ til å begrense Ukrainas tilgang til satellittjenesten Starlink - og fått Donald Trump med på ideen.
Lokførerforbundet og Spekter er enige om årets lønnsoppgjør, og dermed avsluttes togstreiken som har vart i nær en måned, opplyser Vy og Spekter.
Donald Trump letter sanksjonene mot Russland.
En trikk sporet av etter å ha kollidert med en taxi ved Nasjonalmuseet i Oslo fredag kveld.
Samtidig som Ukraina ikke skal ha blitt varslet om missilangrep, skal også tilgangen til de amerikanske Starlink-satellittene ha blitt begrenset.