Make klimaet great again
De voldsomme skogbrannene i Frankrike og Spania er en alvorlig vekker. Klimakrisen må høyere opp på den politiske agendaen.

Høstens to sterkeste politiske comeback? Donald Trump og Trond Giske..
Les mer på VGTrond Giske · Foto: Wikimedia Commons Personer, steder og emner i nyheten
Les mer om
De voldsomme skogbrannene i Frankrike og Spania er en alvorlig vekker. Klimakrisen må høyere opp på den politiske agendaen.
NYHETSANALYSE: Donald Trump sier at han skal stagge Kina. På mange måter gjør han det motsatte.
Det ble full ståhei da restaurantkjeden Cracker Barrel lanserte sin nye logo. Nå snur de etter press fra USAs president.
Hele søndag har Trumps fremste våpendragere nektet for at de ønsker regimeendring i Iran. Så kom sjefen med kontrabeskjed.
Dette er en pluss artikkel, log inn og les videre på www.tk.no.
Å date en Demokrat er uaktuelt på denne partybåten.
Det er aldri så galt at det ikke er godt for noe, skriver Kristin Clemet.
DEBATT: Vi har et lite språkproblem. Heter det olje- og gassbransjen, eller energibransjen?
(Adresseavisen): Nye funn viser at Jeffrey Epstein viste interesse for å møte Børge Brende mens han fortsatt var…
Et hus står i full fyr i Kongsvinger fredag kveld.
Se så mange stemmer Gianni Infantino får fra Karibia.
USA har registrert over 5000 tilfeller av meslinger i år, som er det høyeste antallet siden 1991.
Oppskriften spres i sosiale medier og skal også ha blitt anbefalt av helsepersonell. Farmasøyten ber foreldre fukte serviettene rett før bruk.