Lignende nyheter
Tidligere i år gjennomførte politiet en ransaking på en adresse i Eidsvoll kommune. På adressen gjorde de en rekke funn, som førte til at påtalemyndighetene opprettet sak mot en mann i 60-årene.
Nå har rettsmøtet mot…
En mann i 20-årene er besluttet pågrepet etter et sykkeltyveri og påfølgende trusselsituasjon i Porsgrunn.
Politiet meldte like før klokken 03:00 at de lette etter en sykkeltyv som stakk av med en dyr transportsykkel i P…
Bombegruppen er på Myrene i Arendal, der de bistår politiet i forbindelse med funn politiet har gjort på en adresse.
Funnet ble gjort i forbindelse med en pågripelse av en person i en straffesak tidligere i dag.
Kriminal…
Politiet undersøker hva som har skjedd etter at en person ble funnet død i et hus i Porsgrunn søndag ettermiddag.
Så langt kjenner ikke politiet til hva som har skjedd og kjenner heller ikke til personens identitet.
Poli…
Poitiet har pågrepet og siktet en mann i 30-årene i Porsgrunn for vold mot en mann som natt til søndag ble sendt hardt skadd til sykehus.
Operasjonsleder Lise Bjørnsund i Sør-Øst politidistrikt opplyste om pågripelsen li…
I Porsgrunn er en mann i 40-årene pågrepet av politiet og siktet for å ha utøvd vold mot et ektepar i 60-årene.
– Han har også truet dem, opplyser operasjonsleder Jan Kristian Johnsrud i Sør-Øst politidistrikt.
I forbind…
En man har fått skader i hodet og ansikt da han ble sparket mens han lå på bakken i Porsgrunn. Tre unge menn er pågrepet i saken.
Forslaget har fått meg til å tenke tilbake på min egen ungdomstid, men også på ungdommene som vokser opp i dag. Hvilke muligheter ønsker vi at de skal ha?
I 2005 var jeg russ ved Porsgrunn videregående skole, etter tr…
Dette handler om langt mer enn to utdanningstilbud. Det handler om ungdommens valgmuligheter, framtidas kompetanse, folkehelse og Porsgrunns attraktivitet som bo, arbeids- og utdanningssted.
Det er gjennom mange år in…
Klokken 06.51, onsdag morgen, melder politiet at et vogntog har fått stans i Heistaddalen/Breviksvegen i Porsgrunn.
Operasjonsleder Tom Richard Skuggedal hos Sør-Øst politidistrikt opplyser at vogntoget står med varse…