VG > Økonomi

Søndag, 25 oktober, 19:43

VG07 jul 21 kl. 20:07

Forteller om lange og tette Color Line-køer: – Totalt kaos

Color Line
Color Line · Foto: Wikimedia Commons


Etter et Kiel-cruise med Color Line endte Annica Lindén Øygard (54) og datteren Malin Øygard (26) i tette køer etter ankomsten til Norge. Color Line sier at de vil gjøre endringer før torsdagens ankomst fra Kiel..
Les mer på VG
Del artikkelen Facebook X LinkedIn E-post

Lignende nyheter

NRK4 t siden

Color Line innstiller alle avganger

Alle avganger mellom Hirtshals og Norge i dag er innstilt som følge av stormen. Det samme gjelder alle avganger mellom Sandefjord og Strømstad og Kristiansand og Hirtshals frem til i morgen ettermiddag. – Totalt mellom N…

Tidens Krav6 t siden

Color Line innstiller avganger

Avganger mellom Sandefjord og Strømstad i Sverige er også innstilt fram til klokken 17.00 søndag. Kristiansand til Hirtshals er også avgangene innstilt fram til klokken 16.30 mandag.

Drammens Tidende21 okt 15:29

Bilstans skaper lange køer i rushen

DRAMMEN: Ved 15.20-tiden onsdag har en bil tilsynelatende fått stans på Strømsøbrua.  Ifølge Drammens Tidendes reporter på stedet fører bilstansen til betydelige trafikkproblemer og lange køer. Han forteller at en per…

NRK1 jan 16:57

Color Line-avgangar kansellert

Color Line har kansellert fire avgangar frå Larvik og Kristiansand til Hirtshals 2. januar, opplyser selskapet på sine nettsider. Avgangane er kansellert som følge av vêrforholda. Det er venta kraftig vind på Austlandet…

NRK2 okt 16:10

Color Line avlyser avganger på grunn av ekstremvær

Ekstremværet vil påvirke trafikken på sjøen, ifølge salgs- og markedssjef i Color Line, Nina Moland Andersen. – Vi kansellerer følgende avganger: fredag 20:45 fra Hirtshals til Kristiansand, lørdag morgen klokken åtte fr…

NRK26 aug 10:44

Skremt etter Color Line-hendelse

En venninnegjeng opplevde en dramatisk hendelse da hengerdekket på Color Line-fergen mellom Larvik og Hirtshals begynte å heve seg unormalt. Bilen deres ble presset mot taket, og flere biler fikk skader, inkludert mindre…

Fordyp deg

Flere nyheter fra VG

VG42 min siden

Aalesund raknet med ti mann

Aalesund ble redusert til ti mann i første omgang, og måtte gi tapt med 1-2 etter et stormløp fra Sarpsborg i Eliteserien søndag.