Lignende nyheter
EU-kommisjonen har invitert representanter fra Taliban til Brussel for å diskutere ulovlig migrasjon fra Afghanistan.
Dette til tross for at kommisjonen ikke formelt anerkjenner Taliban.
Møtet som skal finne sted tirsdag…
Bussbransjen har vært for opptatt av å fortelle hva jobben er, og for lite opptatt av å lytte til hva unge faktisk ønsker seg. De fleste unge drømmer ikke først og fremst om en jobb. De drømmer om frihet, økonomisk trygg…
TIL vant endelig, selv om 3-2-scoringen kom sent mot Haugesund onsdag. Ruben Yttergård Jenssen scoret langt på overtid - eller skal vi bare kalle ham «Scuba-Ruben» nå?
Panalet tar også debatten om Leon Hien bør kjøpes…
En frafallen muslim forteller at han i skolen i islamsk majoritetsland lærte at migrasjon er jihad, en strategi for overtagelse av sivilisasjoner likesom profeten Muhammeds utvandring fra Mekka til Medina.
At den planlagte kyststien til Oslo kommune på Bygdøy skal bli billig, det vil Jøran Kallmyr ha seg frabedt.
Når politikere bygger opp under feilaktige påstander om migrasjon, kan det få konsekvenser langt utover debatten, skriver justisminister Astri Aas-Hansen.
Les Frode Forfangs kronikk.
Mens USA og Iran forhandler om en permanent fredsavtale, diskuterer de hva de egentlig ble enige om i intensjonsavtalen.
En mann i 50-årene er dømt til 75 dagers fengsel for å ha snikfilmet 107 kolleger ved konsulentbyrået Sopra Sterias i Oslo.
– Mannen har ikke bestemt seg for om han vil anke dommen, sier forsvarer Petter Sogstad Grannes…
En ansatt i Sopra Steria står tiltalt for å ha filmet kolleger i skjul på toalettet. Kameraene ble gjemt i såpedispensere.