Lignende nyheter
Mye av det han løfter fram fortjener oppmerksomhet, og innspillene fra de eldre som deltok på konferansen er verdifulle for det videre arbeidet.
Derfor er det også litt skuffende at det skapes et inntrykk av at Ræling…
Det var søndag 7. desember i fjor at en politipatrulje la seg på hjul etter en sort bil på E18 østgående like før Askim. Politiet reagerte på kjøringen og tente blålysene ved Jaren-krysset.
Bilen svingte av og stanset…
Det blir endringer i Støre-regjeringen etter statsråd fredag.
Etter det NRK får opplyst forlater digitaliserings- og forvaltningsminister Karianne Tung regjeringen.
Martin Ødegaard (27) stråler på banen om dagen. Nå åpner han opp om en tung tid.
Digi-minister Karianne Tung er lei av IT-gigantenes dominans. Nå vil hun utfordre Microsofts andel på 75 prosent av programvare-løsningene i offentlig sektor.
Åpningsutstillingen til Nasjonalmuseet – Arkitektur blir for overfladisk.
Svar til Marie Sneve Martinussen.
Svar til Aftenpostens kommentator Halvor Hegtun.
En 11 tonn tung og 12–13 meter lang del av en romrakett faller ukontrollert mot jorden. Raketten kan falle ned i Europa fredag og kan påvirke flytrafikken.