Lignende nyheter
Høyres Linda Hofstad Helleland fikk dekket inntil 40.000 kroner i utgifter som ambassadør for Thon Hotels under ski-VM tidligere i år.
Nå sier hun at hun burde informert partilederen.
Helleland har også inngått avtale om…
Høyre-representant Linda Hofstad Helleland hevdet at hun varslet sine kollegaer Hege Bae Nyholt (R) og komitésekretæren om sitt styreverv i den private barnehageaktøren Norlandia.
Men nå opplyser hun til VG at dette aldr…
Oslo-politiet tar selvkritikk etter at politiuniformer ble brukt i en omstridt FrP-reklame, det melder VG.
– Oslo politidistrikt burde ikke leid ut uniformer til filmen da det bryter med retningslinjene for utleie av uni…
Linda Hofstad Helleland (H) bodde gratis på hotell og holdt foredrag på kveldstid. Nå legger hun seg flat etter «ambassadør»-oppdrag for Thon Hotell.
Stortingsrepresentant Linda Hofstad Helleland (H) bekrefter til VG at Thon Hotels dekker opptil 40.000 kroner i utgifter hun har som «ambassadør». Hun har også inngått en avtale om fremtidige oppdrag for hotellkjeden.
Det er Kirsten Markhus Underland, som bor i nabohuset Villa Underland, som får hjelp av sin slektning Monica Waage Rafdal fra Stord til å rigge til skummelløype i skogen rundt Lensmannsgården i Ski sentrum.
Fra torsd…
Allis Helleland (1956–2027)
Klimaforskere sløyfer det «verst tenkelige» scenarioet for global oppvarming i sin nyeste rapport, og tar selvkritikk.
Bokseren Sunniva Hofstad tok en klar seier i finalen i verdenscup-stevnet i Brasil.
Ski stasjon har færre spor i bruk, og de reisende må regne med forsinkelser og innstillinger i togtrafikken tirsdag morgen.
Dette gjelder alle R23 togene, som vanligvis går direkte mellom Oslo S og Ski, gjennom Blixtunne…