Lignende nyheter
Mellom klokken 17:00 og 18:45 fredag kveld holdt utrykningspolitiet trafikkontroll i Henrik Ibsens gate ved Mosvangen.
Det var særlig mobilbruk under kjøring politiet fulgte med på.
– Det ble utstedt 4 forenklede…
Hver sjette mann i alderen 20–24 år i Danmark som er etterkommer av innvandrere fra Midtøsten, Nord-Afrika, Pakistan eller Tyrkia, er blitt straffedømt i tidsrommet 2021–2025, viser offisielle danske tall.
Klokken 02.25 i natt ble en politipatrulje vitne til en sjåfør som gjorde en forbikjøring over dobbel sperrelinje i Porsgrunn. Da bilen ble vinket inn for kontroll, hadde sjåføren ingen planer om å stoppe.
Operasjons…
MJØNDALEN: Klokken 18.37 lørdag kveld fikk politiet melding om en beruset kvinne som satt på plattformen til togstasjonen.
Espen Reite, operasjonsleder i politiet, opplyser at hun i følge meldingen skal ha sovet, og…
Ved 01.30-tiden onsdag stanset en politipatrulje en bil i området ved Paradis i Fana.
Bak rattet satt det en mann i slutten av 40-årene, som skal ha vært lite samarbeidsvillig.
– Han nektet å blåse i alkometeret og…
En mann i 40-årene ble ilagt et forelegg på 8.000 kroner etter å ha kommet med grove personangrep mot en flyplassansatt i Alta etter å ha blitt nektet ombordstigning.
Hendelsen fant sted torsdag 12. februar i år på fl…
HAUGESUND: Mandag ettermiddag fikk politiet melding om en vanskelig passasjer på en buss i Tittelsnesvegen.
– Han nektet å forlate bussen, skriver operasjonsleder Olaug Bjørnsen i politiloggen.
Hendelsen skjedde i…
Dette er en pluss artikkel, log inn og les videre på www.f-b.no.
Nok en gang har journalister fra CNN og MS Now blitt nektet adgang til Det hvite hus, til tross for et pålegg fra en føderal dommer om la dem få slippe inn.
Den siste utestengingen skjedde torsdag kveld, lokal tid - i na…
En journalist fra Politico ble nektet tilgang til Det hvite hus, melder avisen.
Det skjer samme dag som en føderal dommer midlertidig opphevet Trumps utkastelse av CNN, MS NOW og Politico.