Lignende nyheter
Det colombianske konsulatet i Oslo bekreftet tirsdag at det var 35 år gammel kvinne fra Colombia som ble drept i en bolig i Ringerike natt til mandag.
En norsk mann i 40-årene har erkjent straffskyld for drapet.
På…
Nå har sønnen Douglas Herlihy (40) erklært seg skyldig i uaktsomt drap på sin egen far etter et basketak i familiens hjem for 23 år siden.
Dette skriver People.
Les også: Murstein falt fra heisekran – ung mor knust…
HAUGESUND: Politiet fikk like før klokken 21 mandag melding om en person som hadde vært inne på personalrommet i dagligvarebutikken.
– Da han ble oppdaget forlot han butikken, opplyser operasjonsleder Olaug Bjørnsen…
Hendelser i Europa, inkludert AfDs seier i den tyske delstaten Sachsen-Anhalt, er utløst av feil begått av eliten, mener Russlands president.
President Vladimir Putin er denne helgen i India, der han deltar på Brics-topp…
Rettssaken mot Djordje Wilms, som er tiltalt for drapet på Tamima Nibras Juhar på Kampen i Oslo, starter i Oslo tingrett 1. juni, melder TV 2.
Ifølge kanalen er det satt av ni dager i tingretten til saken.
Fredag forrige…
En afro-karibisk festival i Hemsedal ble for mye for Document-journalisten.
En mann i 50-årene fra Sandefjord er funnet død i alpinanlegget i Hemsedal tirsdag ettermiddag.
Politiet rykket til Hemsedal i 15-tiden etter melding om en livløs person. Politiet knytter dødsfallet til et fall.
Mannen i 60-årene som er siktet i Grue-drapet har erkjent drapet.
Det skriver Glåmdalen.
– Siktede har i et avhør med sin forsvarer til stede erkjent drapshandlingen, sier politiinspektør Henning Klauseie til avisen.
Bygda i Hemsedal sørger etter at en kvinne i 20-årene og en mann i 30-årene mistet livet i et snøskred mandag formiddag.