Kim Kardashian avslører dette på sin Instagram-story. Hun tok eksamen i sommer, men det er først nå det er kjent at hun ikke stod.
VG skriver at 63,3 prosent står på den samme eksamen som Kardashian tok. Realitystjernen…
Kim Kardashian (45) er tilbake på skjermen med sesong 7 av «The Kardashians». I den nye sesongen kjem det fram at realitystjerna har fått påvist ein aneurisme i hjernen, melder TMZ.
Det var under ein rutinemessig MR-unde…
Tirsdag vitner Kim Kardashian i rettssaken etter at hun ble ranet i Paris i 2016.
En mann har erkjent at han var med på å rane superstjernen for smykker verdt rundt 10 millioner euro.
Han har også beklaget seg til Kardas…
Superstjernen Kim Kardashian har ankommet rettslokalene i Paris, melder AFP.
Hun er fornærmet i saken, etter at hun ble ranet i 2016. Rett før klokken 14 tirsdag begynte hun på sitt vitnemål.
– Hei! Jeg er Kim Kardashain…
Russland har sendt en formell henvendelse til Nord Koreas-leder Kim Jong Un hvor de inviterer ham til Russland, sier Russlands viseutenriksminister til det statsstyrte nyhetsbyrået Tass.
Det er tre år siden sist Kim besø…
Prisen på europeisk gass klatrer videre, og nå ser analytiker problemer i lagerbeholdningen, høy konkurranse om lng-import og en ny krigsuro i markedet.
Politiske standpunkt skifter, ofte i høyt tempo, men rettsreglene skifter ikke med dem. Det bør stortingsflertallet huske, før de eventuelt drar i nødbremsen for datasentre.
Washington D.C.: USAs president bruker flere milliarder dollar på renovering over hele hovedstaden. – Bortkastede penger, sier 26 år gamle Jacob Guerrero.
Sykehus og kommuner må samarbeide tettere for å gi folk helsehjelp der de bor, men mange kommuner er for små til å klare oppgaven, mener helsereformutvalget.
Klimaendringene setter stadig tydeligere spor i Burgund og Champagne. Men selv etter krevende vekstsesonger lages det strålende viner. Her er de beste nyhetene fra to av verdens mest ettertraktede vinregioner.
Norne danker ut Kron og Nordnet på pris – mens sparebankene tar seg godt betalt. Å kjøpe aksjefond hos feil tilbyder kan koste deg dyrt. Derfor har DN sjekket prisene.