Aston Villa revansjerte tapet i første kamp og slo Nottingham Forest 4-0 i returkampen. Dermed er Unai Emery klar for sin sjette europaligafinale.. Les mer på VG
Nottingham Forest beseiret Aston Villa med 1-0 i den første semifinalekampen i europaligaen. I Conference League scoret Jørgen Strand Larsen for Crystal Palace.
Nottingham Forest slo Porto 1-0 og er klar for semifinale i europaligaen. Der venter Premier League-rivalen Aston Villa, som tok seg av Bologna med 4-0.
Tottenham klarer ikke å få det til å stemme i Premier League og sliter i nedrykksstriden. Søndag ble det 0-3 mot Nottingham Forest, som gikk forbi på tabellen.
Prisen på månedskort på buss, trikk og bane kuttes nå kraftig i både Oslo og Bergen. SV vil forlenge kuttet, ha mer penger til å fikse tog – og kutte månedskortprisen for togreiser.