Lignende nyheter
Casper Ruud åpnet knallsterkt mot Nuno Borges i 2.-rundekampen i Basel, men portugiseren snudde oppgjøret og vant.
Dermed ble det tidlig stopp for nordmannen i ATP500-turneringen i Sveits. Sifrene ble 1-6, 6-3, 6-4 i fav…
VM i fotball i 2030, som skal arrangeres i Spania, Portugal og Marokko, skal vises av Netflix i Spania og Andorra. Det bekreftet strømmegiganten i en pressemelding tirsdag.
Netflix har de siste årene tatt et stadig st…
Casper Ruud tok det første settet, men 20 år gamle Rafael Jodar slo tilbake med 6-4, 6-3 i de to neste og sikret seg semifinalebillett i ATP-turneringen i Shanghai.
Dermed ble det stans etter tre seirer i Shanghai for…
(Rafael Jodar-Casper Ruud 4-6, 6-4, 6-3) Casper Ruud (27) tok første sett, så tok spanjolen over og…
Selskapet som står bak spionthrilleren «Fortitude» med Nicolas Cage i hovudrolla har saksøkt Netflix for minst 105 millionar dollar, melder The Hollywood Reporter.
Bakgrunnen for søksmålet er at ein harddisk med den upub…
15 prosent av inntektene til Grand Slam-arrangørene i tennis går direkte tilbake til spillerne. Det synes Casper Ruuds og hans kolleger er for svakt.
Fra fredag øker Netflix prisene på abonnementene i Norge. Startprisen går nå opp fra 99 til 119 kroner i måneden.
– Ettersom vi leverer mer verdi til medlemmene våre, oppdaterer vi prisene for å kunne reinvestere i kvali…
Det var 37,5 millioner som så Tommy Wirkola-filmen «Thrash» på tre dager etter premieren 10. april.
Fra 13. til 19. april var det 34,5 millioner som så filmen på streamingtjenesten. Wirkola-filmen var dermed den mest set…
Strømselskapet Netflix falt 9 prosent på børsen torsdag da inntektsresultatet endte på 12,25 milliarder dollar i årets tre første måneder. Det er 16 prosent mer sammenlignet med samme periode i fjor.
Overskuddet i år sky…
Nettstedet screenrant.com melder at «Thrash» som hadde premiere på Netflix på fredag 10. april er blitt sett av mange millioner de første dagene etter premieren.
Blant annet er det den mest sette filmen i blant annet USA…