– Selger må se på sine egne forventninger til pris
Boligselgere i en rekke norske byer må regne med lang salgstid og færre budgivere.
Boligselgere i en rekke norske byer må regne med lang salgstid og færre budgivere. I ett område tar det i snitt hele tre måneder å selge..
Les mer på VG
Boligselgere i en rekke norske byer må regne med lang salgstid og færre budgivere.
Eide bygget i ett år - nå selger de det videre Nordreisa kommune har lagt ut to næringsseksjoner i Elveland boligpark på Storslett for salg. Eiendommen, som har adressen Sentrum 1B, ligger sentralt…
21 år etter at de åpnet To Rom og Kjøkken, selger Roar Hildonen og Alexander Hildrum Skjefte restaurantvirksomheten til Akershusgruppen.
Utbygger Fisnik Tahiraj og kona selger den fasjonable hytta i Søgne-skjærgården. Eier av hytta har plikt til å leie ut store deler av året.
Thierry Henry selger sin eksklusive penthouse-leilighet i New York.
Geir Håøy selger aksjer for drøyt 9 millioner kroner for å bredde ut porteføljen etter avgangen som toppsjef.
José Mourinho hyller Vinicius Juniors lojalitet til Real Madrid. Selv ville han ha forlatt klubben hvis han hadde vært i brasilianerens sko.
Politiet ser funnet i sammenheng med en savnetsak, men har ikke offisielt identifisert personen.
Slankemedisiner har endret manges kamp mot kiloene. Venninnene Icabel Sandström og Anita Stall Bringslid valgte likevel fedmeoperasjon – rett etter hverandre.
Den sørafrikanske rugbyprofilen Hyron Andrews (31) døde brått før en storkamp i Frankrike.
Norskeide laksegiganter i Skottland anklages for grove dyrevelferdsbrudd. Nå har dyrevernorganisasjoner tapetsert T-banene i London med lusespist laks.
På søndag skulle USA innføre en rekke sanksjoner for å svekke Russlands økonomi. Så dro Donald Trump i bremsen.
Tagger
PersonerMed RSS er det enklere å følge nyhetene. Nyhetene lastes automatisk ned til din nyhetsleser og du trenger ikke gå inn på Nyhetspressen.com.