Torstein Hagen er god for 200 mrd.: – Jeg var blakk, faktisk talt
Torstein Hagen avviser at han er skatteflyktning, men sier det er lettere å bo i Sveits: – Det ville kostet meg 2,5 milliarder kroner per år å bo i Norge.
Torstein Fossan Jøssang (1933–2026).
Les mer på AftenpostenLes mer om
Torstein Hagen avviser at han er skatteflyktning, men sier det er lettere å bo i Sveits: – Det ville kostet meg 2,5 milliarder kroner per år å bo i Norge.
Torstein Hamborg (1933-2026)
Markedsuro skremmer mange investorer. Bernt Berg-Nielsen bruker i stedet børsfall til å lete etter nye muligheter.
Torstein Træen var i ferd med å miste den gule ledertrøya i Tour de France da han veltet stygt i en unnakjøring med…
Uno-X-rytter Torstein Træen fortsetter Tour de France i den gule ledertrøya etter 5. etappe.
Cruisemilliardær Torstein Hagen har seilt forbi John Fredriksen på internasjonale milliardærlister.
To eksperter har fått en sentral rolle i rettssaken mot Marius Borg Høiby (29). Men ingen av dem kan si noe sikkert.
Torstein Tvenge har opprettet en stiftelse, men holder inntil videre tett om hvordan den skal fungere.
Indisk nettavis spådde bråk. Men selv ikke NRKs Torstein Bae la merke til Carlsens regelbrudd på VMs første dag.
Torstein Bae kan velge mellom mange titler: TV-profil, realitykjendis, advokat og sjakkekspert. Han er også sylfersk skuespiller. Så tvang Donald Trump ham til å ta enda et valg. Det kostet ham jobben.
Tagger
PersonerPolsk politi opplyser på X at fem personer er drept i en skyting i Krakow, ifølge Reuters.
Det britiske hangarskipet HMS Prince of Wales ankom Oslo lørdag ettermiddag, omkring et døgn etter…
Saken oppdateres
22 personer er drept i et saudiarabisk angrep mot landsbyen al-Shariya i Sana-provinsen i…
Oslo-politiet får flere oppgaver, samtidig som mange slutter. Det gjør at personalet i politiet…
Stadig flere turister finner veien til hovedstaden. Mens Obos bygger hotell i sine gamle…
Roy Knutsen blir ny vert på Oslos eldste markahytte
Flere titalls mennesker meldes å være skadet etter at en bygning på fire etasjer raste sammen i den…
Lunderbye Nor, en herregård fra 1850-årene i Kongsvinger, står i brann og antas å bli totalskadet.
Brannen i Hellvik på Nesodden startet i en garasje og spredde seg deretter til en enebolig.