E24 > Økonomi
Oslo Freedom Forum avlyser på grunn av hotellstreik
Wikipedia-grunnlegger er blant deltakerne..
Les mer på E24
Les mer om:
Freedom Forum
Liknende nyheter
Taggar: Oslo, Freedom, Forum, avlyserpå , grunnav , hotellstreik
Oslo Freedom Forum avlyser på grunn av streik
Oslo Freedom Forum blir avlyst på grunn av hotellstreiken. Mikhail Khodorkovskji og Wikipedia-grunnlegger Jimmy Wales er blant deltakerne..
Oslo Freedom Forum avlyser på grunn av streik
Oslo Freedom Forum blir avlyst på grunn av hotellstreiken. Mikhail Khodorkovskji og Wikipedia-grunnlegger Jimmy Wales er blant deltakerne..
Oslo Freedom Forum avlyser
Årets versjon av Oslo Freedom Forum, som skulle startet mandag, er avlyst. Arrangørene opplyser at avlysningen skjer fordi Fellesforbundet tar ut over 2.000 av sine medlemmer ved 69 hoteller i streik fra mandag.
Norge kutter i støtten til verdenskjent konferanse – Navalnyjs enke reagerer
– Det er svært bekymringsfullt at støtten til Oslo Freedom Forums budsjett, for å bringe delegater fra det globale sør, nå reduseres etter så mange års støtte, sier Julia Navalnaja til Nettavisen. Hun er enken etter den russiske opposisjonspolitikeren Aleksej Navalnyj, og i juni mottok hun Freedom Forums menneskerettighetspris på vegne av sin mann. – Det er svært viktig at Norges regjering ikke vender ryggen til menneskerettighetsforkjempere, sier hun.
Oslo Freedom Forum: En ensidig fremstilling av Latin-Amerika
Oslo Freedom Forum fungerer som et talerør for kuppmakere og den internasjonale økonomiske eliten, hevder Yngve Heiret..
Se: Oslo Freedom Forum
Oslo Freedom Forum er en møteplass for teknologientreprenører og menneskerettighetsforkjempere..
Amerikansk hangarskip kommer til Oslo, ifølge Forsvarets Forum
Etter å ha deltatt på Nato-øvelser i Nordsjøen, skal hangarshipet Harry S. Truman loses inn i Oslofjorden, ifølge Forsvarets Forum. Det amerikanske hangarskipet Harry S.
Giske-inspirert Arbeiderparti-lag startes i Bergen
En egen versjon av Trond Giske-ledede Nidaros sosialdemokratiske forum startes i Bergen. Det nye lokallaget vil få navnet Bjørgvin sosialdemokratisk forum. Oppstarten av det nye lokallaget skjer i protest mot nye partiregler, skriver Vårt Land.
EU-topp og Irans utenriksminister åpnet Oslo Forum
Utenriksminister Børge Brende åpnet sammen med Irans utenriksminister Mohamad Javad Zarif og EUs utenrikssjef Federica Mogherini det 14. Oslo Forum tirsdag formiddag..
Oslo Business Forum: Finsk konkurrent skyter inn millioner
Oslo Business Forum og finske Nordic Business Forum slår seg sammen i Norge for å gjøre konferansen i Oslo enda større..
Fler nyheter fra E24
Flybilletter på billigsalg
Det virker å være priskrig på flybilletter fredag kveld. Flyselskapene forklarer det med normale….
Fotballegende selger New York-luksus
Thierry Henry selger sin eksklusive penthouse-leilighet i New York..
Vil regulere AI: – Kraftig nok til å forårsake én milliard dødsfall
Bill Gates mener AI kan bli brukt til å forårsake enorme skader og ber om økt statlig kontroll..
Dagligvarekjedene vant: Prisjeger-dommer er inhabil
Ny dommer må på plass kun to uker før milliard-rettssaken sparkes i gang..
Sparebank 1 Sør-Norge er første storbank til å heve boliglånsrenten
Boliglånet blir dyrere i kjølvannet av rentehoppet til Norges Bank..
David Beckham tok nær en halv milliard i utbytte
Den tidligere fotballstjernen håver inn på fotball-VM og et knallsterkt fjorår..
Ukens Investtech: Kjøp disse bankaksjene
Bank er blant de mest positive sektorene på Oslo Børs nå..
Røkke-topp tar gevinst i Aker: – Ikke så lurt å ha alle eggene i én kurv
Torbjørn Kjus casher inn halvparten av sine aksjer i morselskapet..
Fagbevegelsen utfordrer heltidslinjen
Norge trenger flere i arbeid og flest mulig i hele stillinger. Det er et felles mål for partene i….
Liknende Nyheter
- Oslo Freedom Forum avlyser på grunn av streik
- Oslo Freedom Forum avlyser på grunn av streik
- Oslo Freedom Forum avlyser
- Norge kutter i støtten til verdenskjent konferanse – Navalnyjs enke reagerer
- Oslo Freedom Forum: En ensidig fremstilling av Latin-Amerika
- Fler..
Prenumerert på nyheter (RSS)
Med RSS er det enklere å følge nyhetene. Nyhetene lastes automatisk ned til din nyhetsleser og du trenger ikke gå inn på Nyhetspressen.com.
Siste Økonomi
- Paramilitær gruppe stengte ned ferieby: – Redd det bare er starten
- Flybilletter på billigsalg
- Flybilletter på billigsalg
- Petter Northug er ute av «Let’s dance»
- Statsbudsjettet: MDG legger hovedkrav på bordet
- Fotballegende selger New York-luksus
- Fotballegende selger New York-luksus
- Kjente til gransking – sa ikke fra
- Vil regulere AI: – Kraftig nok til å forårsake én milliard dødsfall
- Casper Ruud vant åpningskampen i Laver Cup – takket publikum
Siste nyhetene
- Ny Lørenskog-siktet nekter straffskyld
- Børge Brende ute av komité på prestisjetungt universitet
- Harde kamper flere steder i Etiopia fredag
- Harde kamper flere steder i Etiopia fredag
- – Forventet ikke et sted som dette i Norge
- Bil mot elg i Ullensaker
- Zelenskyj: Russland angriper datasentre i Ukraina
- Zelenskyj: Russland angriper datasentre i Ukraina
- Norwegian og SAS dumper prisene: «Ekstremt billige»
- Jury meiner Facebook-eigar villeia forbrukarar
