Uwe Rösler tilbake i trenerjobb – tar over tysk klubb
Uwe Rösler skal prøve å få skikk på Bochum etter en svak sesongstart i 2. Bundesliga. Han var i juni ferdig som trener i danske AGF.
Tyske Uwe Rösler, med fortid i flere norske klubber, ble onsdag manager for mesterskapsserieklubben Leeds..
Les mer på Hegnar.noLes mer om
Uwe Rösler skal prøve å få skikk på Bochum etter en svak sesongstart i 2. Bundesliga. Han var i juni ferdig som trener i danske AGF.
Uwe Rösler (56) er ferdig som trener i den danske Superligaklubben AGF.
Spanske Eldense har fått Lionel Messi (39) som ny eier.
Colin Rösler (26) forlater Malmö og fortsetter fotballkarrieren i den danske mesterklubben AGF. Han har signert en treårsavtale.
Musikkartistene Marcus og Martinus Gunnarsen har signert for fotballklubben Strindheim i 3. divisjon. Tvillingene har tidligere spilt for Mosjøen.
Fotballklubben Celta Vigo har gått til det høyst uvanlige skritt å henvende seg til stjerneartisten Madonna i et åpent brev. Temaet er et 36 år gammelt klenodie.
I dag startar ei rettssak mot ein spelar i Molde Fotballklubb som er tiltalt for seksuell handling utan samtykke. Det er sett av to dagar til saka i Nordmøre og Romsdal tingrett. Astrid Bolstad, som er mannen sin forsvar…
Den tidligere Manchester United-treneren mener klubben har blitt for kommersiell.
Det er stopperkrise for det norske landslaget. I Sverige holdt Colin Rösler (25) nullen med landslagssjefen på tribunen.
Tagger
Personer