Lignende nyheter
Aspelin Eiendom og Reitan Eiendom slår sammen sine porteføljer i hovedstaden til et nytt gigantselskap.
Aspelin Reitan Eiendom blir et av de største private eiendomsselskapene i Oslo, med en samlet eiendomsverdi på rundt…
Bo og velferdssenteret på Kvaløysletta er ute av kommunens investeringsbudsjett. Ifølge enhetsleder Camilla Børresen er det «kjempekritisk» at planene er skjøvet inn i fremtiden.
Først gikk strømmen vest på Kvaløya. Da de fleste hadde fått strømmen tilbake der, ble det mørkt lenger nordover.
Politiet har hatt kontroll i 60-sonen ved Håkøybotn fredag kveld.
Det endte med at to menn, henholdsvis i 20- og 60-årene, ble fotgjengere etter å ha blitt målt i alt for høy hastighet.
Høyeste hastighet var 88 ki…
Hvis ja - kven er det gladsak for? Dette får vi fyrst svar på ei gong fram i tid.
Det er nok «taktisk klokt» av utbyggar å uttale fylgjande:
«Vi kjem tilbake til kor mange faste arbeidsplassar det vil gje.» Dette e…
Sveriges skiforbund, sammen med det svenske idrettsforbundet, forsøker å få regjeringen til å nekte de russiske løperne visum før Falun-VM, melder SVT.
– Det er trist når noen prøver å blande idrett og politikk, sier…
Et firma i Hognestadveien i Time har hatt innbrudd i løpet av natten. – Det er brutt opp et vindu og…
Hovedredningssentralen Nord-Norge sendte ut redningshelikopter fra Tromsø etter at et turfølge på fire personer varslet de hadde gått seg fast på tur ned fra Store Blåmann på Kvaløya.
Ingen var kommet til skade, men de s…
Hovedredningssentralen Nord-Norge kaller ut redningshelikopter fra Tromsø etter at et turfølge på fire personer har varslet at de har gått seg fast på tur ned fra Store Blåmann på Kvaløya.
Ingen har kommet til skade, men…
1. Hvilket firma er kjent for MP3-spilleren…