Lignende nyheter
Tobias Halland Johannessen forsøkte å rykke fra Tadej Pogacar på tampen av søndagens Tour de France-etappe. Isaac Del Toro kunne juble for seier i Barcelona.
Fire nordmenn stod på pallen da Tour de Ski ble avsluttet søndag. De norske herrene fikk første-, andre- og tredjeplass.
Johannes Høsflot Klæbo var sikker på at hele Tour de Ski-ledelsen skulle forsvinne første nyttårsdag, men han undervurderte seg selv fryktelig.
Ida Marie Hagen viste seg nok en gang sterk i langrennet og gikk inn til sin andre seier under verdenscuprunden i kombinert i Ramsau.
Valentin Paret-Peintre kunne juble for karrierens største triumf på 16. etappe av Tour de France. Han viste kjempestyrke opp bratte Mont Ventoux.
Jonas Abrahamsen (29) tok en historisk seier i Tour de France for Uno-X på den ellevte etappen.
OSLO (Nettavisen): Drivstoffprisene har nådd rekordhøyder den siste tiden. Utviklingen vekker sterke reaksjoner hos tidligere Frp-formann Carl I. Hagen.
– Det er helt meningsløst i Norge, tordner Hagen til Nettavisen.…
Dokumentet, som bærer navnet «Bolyst», er første del av kommunens nye grunnlag for boligbygging. Målet er å legge til rette for flere boliger og et mer variert tilbud i lokalsamfunnet. Kommunen retter nå blikket mot de s…
OSLO/PARIS (Nettavisen): Opptøyene i Frankrike fortsetter med full styrke, og det er varslet nye store demonstrasjoner i helgen.
Utviklingen bekymrer tidligere Frp-formann Carl I. Hagen. Han mener situasjonen viser at…
**Hør podkasten i avspilleren over**
En lyd vekket en kvinne på Nabbetorp midt på natten 21. oktober 2024.
Neste morgen fant mannen hennes en hvit beholder i hagen.
Det som lå inni, gjorde at han kontaktet pol…