Vil inspirere flere: – Vi trenger alle typer mennesker
Teknologibransjen viste seg fra sin beste side tirsdag, da de samlet 140 jenter på biblioteket i Kristiansand.

Torsdag sitter Javier Sotomayor og Steinar Hoen på Bislett-tribunen. På banen duellerer verdens to beste høydehoppere, Mutaz Essa Barshim og Bogdan Bondarenko..
Les mer på AftenpostenMutaz Essa Barshim · Foto: Wikimedia Commons Personer, steder og emner i nyheten
Teknologibransjen viste seg fra sin beste side tirsdag, da de samlet 140 jenter på biblioteket i Kristiansand.
AKTUELL BOK: Prest og generalsekretær i Areopagos, Hallvard Olavson Mosdøl, gir ut bok som skal delast ut gratis av Kyrkjerådet.
Curt Rice ser regjeringens forslag om å legge ned Kilden kjønnsforskning i sammenheng med en større global trend.
Politikere lar seg inspirere av datasenter-forslag. – Hadde passet for Norge, dersom vi var Australia.
Ida Solbakken kombinerer basisplagg i god kvalitet med vintagefunn for å skape sin egen stil.
Krfu-lederens uttalelser er en hån mot alle kvinner som har opplevd voldtekt.
Når din egen gode helse er bedriftens reklameplakat, hva skjer da når du blir alvorlig syk?
Med Al Gore og Christine Lagarde som trekkplaster, retter Norges Bank og Oljefondet fokus på de økonomiske konsekvensene av klimakrisen.
Kjell Undheim (1931–2025)
Erik Peter Lowe Skogestad (1957–2025)
Tagger
PersonerErling Braut Haaland og Manchester Citys vonde tapstrend i Premier League ble forlenget da…
Eliteseriens toppscorer Amin Chiakha scoret på straffe da Rosenborg vartet opp med nytt målshow og…
Kaptein Martin Ødegaard dukket opp da det gjaldt som mest og sørget for at serieleder Arsenal slo…
Leeds United kjørte Tottenham kraftig etter pause og vant 1-0 i Premier League etter en scoring av…
Nå er tre mødre over 30 år i ferd med å skrive norsk historie med løpesko.
Kampen mellom Vålerenga og Kristiansund er utsatt etter sykdomsutbrudd.
Kampen mellom Vålerenga og Kristiansund er utsatt på grunn av et sykdomsutbrudd i Vålerenga.
Fotballreiser, gallaer, moteforside og sykdom: Petter Northug (40) mener Johannes Høsflot Klæbo…
Det er brutt ut sykdom i Vålerenga-troppen. De ønsker nå å utsette lørdagens kamp mot Kristiansund.
Er Josefine Birkelund (22) den eneste prinsessen i Toppserien? Veien fra skadehelvete til seriegull…