Marcus Pedersen (24) ga søndag beskjed til Molde-ledelsen at han ikke flytter til rosenes by, men spissen kan likevel bli Tippeliga-spiller mandag.. Les mer på VG
Føraren av bilen, ein 18 år gamal mann, er sikta for brot på vegtrafikkloven § 3 etter dødsulykka på Julsundvegen i Molde i går. Det melder politiet i Møre og Romsdal. Ei 16 gamal jente frå Molde omkom i ulykka.
Totalt t…
Mads Pedersen vant lørdagens innlagte spurt og sikret den grønne poengtrøyen i Tour de France. 30-åringen vinner trøyen som den første dansken noensinne dersom han fullfører rittet.
Ei kvinne, som blei påkøyrt i eit fotgjengarfelt i Molde på måndag, omkom som følge av skadane ho fekk. Det melder politiet i Møre og Romsdal.
Ulykka skjedde i Molde sentrum måndag kveld. Det er 50-sone på staden der uly…
Sindre Tjelmeland (36) gjør comeback i norsk fotball og blir hovedtrener for eliteserieklubben Molde.
Det bekrefter klubben i en pressemelding.
Han har signert en fireårsavtale med klubben. Martin Falk (30) er ansatt som…