Tolletaten flytter inn i dette bygget etter nyttår: – Vi er fornøyd!
Dette er en pluss artikkel, log inn og les videre på www.glomdalen.no.
Det har tatt sin tid, men nå er trenerne til de norske skiskytterkvinnene klare. Tiril Eckhoff er fornøyd med valget..
Les mer på VGLes mer om
Dette er en pluss artikkel, log inn og les videre på www.glomdalen.no.
Dette er en pluss artikkel, log inn og les videre på www.lofotposten.no.
Dette er en pluss artikkel, log inn og les videre på www.moss-avis.no.
Medaljehåpet er over for Borgar Haug (23) etter møtet med en av sine beste venner.
Nordnorske forsvarskommuner får 15 millioner for å legge til rette for Forsvaret i statsbudsjettet. Ordfører Toralf Heimstad (Sp) i Bardu er langt fra fornøyd.Kommunal- og distriktsdepartementet sier at de vil løfte Nord…
Men styret er ikke helt fornøyd.
USAs president Donald Trump var fornøyd etter å ha møtt Kinas president Xi Jinping. Trump sier at USA og Kina har laget flere nye avtaler om handel.
President Donald Trump sier han ikke er fornøyd med et nytt forhandlingsforslag som Iran har kommet med mens…
Sveriges skiskytterkvinner var best på sesongens siste stafett i verdenscupen. Norge var med i seierskampen, men en strafferunde på tredje etappe ble kostbar.
USAs president Donald Trump sier han ikke er fornøyd med forhandlingene med Iran om landets atomprogram. –Jeg er ikke fornøyd med forhandlingene, sier Trump. Han sier også at han ikke ønsker noen anriking av uran.
Tagger
PersonerI dag møtes ranerne og familiefaren ansikt til ansikt i Oslo tingrett.
Tirsdag kommer flere europeiske representanter til Norge for å delta i diskusjoner om Ukraina-krigen.
Aker-aksjen hopper etter rykter om Anthropic-avtale for Nscale.
Nå vil Sylvi Listhaug ta større nasjonal kontroll over utbyggingen, endre strømkøen og la datasentre bygge gasskraftverk.
Ti brukerstyrte personlige assistenter (BPA) i NHO-bedrifter går tirsdag morgen ut i streik etter at meklingen mellom Fagforbundet og NHO Geneo ikke førte fram.
Aker-eide Nscale kan sikre seg en ny avtale verdt rundt 45 milliarder dollar. Forvalter mener dagens Aker-kurs allerede priser inn en lavere verdsettelse av datasenterselskapet.