Lignende nyheter
En god stund har jeg sett at det står en barnesykkel og hjelm i sykkelstativet utenfor Kiwi på Bjørkelangen.
Det ser ut som en fin sykkel og jeg lurer: Er det ingen som eier denne sykkelen.
Det er snakk om en blå…
Fortau og torg er for gående. Tiden er overmoden for et nasjonalt forbud mot sykling og kjøring med alle typer sykler og elsparkesykler på disse arealene.
Forbudet må gjelde uansett om kjøretøyet drives med pedaler, m…
Innbyggere i fem kommuner får nå rabatt på sykkelpiggdekk. Målet er å gjøre det tryggere og enklere å velge sykkelen – også når veiene blir glatte.
Politiet melder om ei trafikkulykke i Volda.
En mann i 20-årene er besluttet pågrepet etter et sykkeltyveri og påfølgende trusselsituasjon i Porsgrunn.
Politiet meldte like før klokken 03:00 at de lette etter en sykkeltyv som stakk av med en dyr transportsykkel i P…
Personen skal ha falt av sykkelen, opplyser politiet.
Nødetatene har rykket ut til en alvorlig sykkelulykke i Fredrikstad.
– Vedkommende har falt av sykkelen og er bevisstløs, opplyser operasjonsleder Jørn Espen Nilsen klokken 15:24.
Det jobbes med hjerte-lunge-redning på s…
Politiet har rykket ut til en sykkelulykke i Fredrikstad.
– Vedkommende har falt av sykkelen og er bevisstløs, opplyser operasjonsleder Jørn Espen Nilsen.
Det jobbes med hjerte-lunge-redning på stedet. Både ambulanse og…
Johannes Høsflot Klæbo tildeles den spanske storavisen Marcas prestisjefylte legendepris. Han anerkjennes for en karriere uten sidestykke.
Prisen har etter at den ble opprettet i 1997 gått til blant andre Michael Jordan,…