Duell 7: Stem på din favoritt
I årets syvende duell står kampen mellom en illustratør og en helsefagarbeider innen psykisk helse og rus.
Slo ut Arne Ernstsen..
Les mer på DagbladetLes mer om
I årets syvende duell står kampen mellom en illustratør og en helsefagarbeider innen psykisk helse og rus.
Napoli gikk på en ny smell i opptakten til Champions League-kampen mot Bodø/Glimt. Lørdag så de Venezia ta sine tre første poeng for sesongen. Den tidligere Sogndal- og Lillestrøm-spissen Akor Adams scoret kampens ene…
I fjerde duell kjemper to kulturprofiler mot hverandre.
Jakob Ingebrigtsen skal ut mot den ferske verdensrekordholderen Josh Kerr i en etterlengtet duell på 1500 meter i…
Jonas Lihaug og samboeren Janicke Kvisle skal bli foreldre.
Listhaug vs. Søreide er presentert for land og folk. Det er en duell med gudbedremegvel så mange motsetninger og nyanser.
Regjerende verdensmester Lando Norris tok sin første seier for sesongen da han vant Ungarns Grand Prix etter en intens duell med lagkamerat Oscar Piastri på Hungaroring søndag.
Frank Løke (46) drømmer om knockout-seier mot tidligere proffbokser Kai Robin Havnaa (37).
Klar for duell og i ringen (garderoben) har vi to modeller fra Philips: Den håndholdte 7000 mot den større steameren 3000.
«Vi er dessverre ikke gravide lenger», skriver TV-kjendisen (36) på Instagram.
Tagger
PersonerThe Times beklager til det internasjonale fotballforbundet (Fifa) etter en misvisende artikkel. Fifa tar unnskyldningen til etterretning, og gjør samtidig oppgjør med pressen.
Viking møter Aston Villa i kveld. Kommer prins William (44)? Slik oppsto det bisarre «ekteskapet».
Aleksandr Bolsjunov (29) kan være ett steg nærmere en retur til langrennssportens største scene. Langrennsekspert sår tvil om russerens form.
Midt i Europa-drama er kampen om seriegullet blitt hardere.
Sveriges skiforbund, sammen med det svenske idrettsforbundet, forsøker å få regjeringen til å nekte de russiske løperne visum før Falun-VM.
Den norske suksessen fortsetter. Bra at han erter på seg Viking.
De slo Bodø/Glimt. Men italiensk fotball sages som verre enn noensinne.
Fredrik Sjøvold fikk kjeft for å spille ballen tilbake til keeper. Da han forsøkte noe annet, gikk det helt skeis: - Det går ikke, sier Knutsen.
Napoli-direktøren med kraftsalve rett før kamp. Så laget Bodø/Glimt nesten en ny italiensk fadese da hjemmepublikum vendte seg mot eget lag.
De rødkledde fikk en marerittstart på Anfied. En imponerende snuoperasjon sikret hjemmelaget tre nye poeng i Champions League.