MANCHESTER (VG) (Manchester City – Chelsea 6–0) Med Ole Gunnar Solskjær (45) på tribunen fikk Chelsea en ydmykende fotballeksjon av Manchester City, som tar tilbake tabelltoppen i Premier League etter et nytt hat trick av Sergio Agüero (30).. Les mer på VG
Fansen har reagert på at vingen Estevão (19) har fått minimalt med spilletid i høst – senest da Chelsea møtte Liverpool i ligacupen. Nå svarer sjefen.
Etter kampen forsikret manager Xabi Alonso om at brasilianeren kommer…
Liverpool tok imot Chelsea i Ligacupens fjerde runde onsdag og oppgjøret måtte til slutt avgjøres med en nervepirrende straffesparkkonkurranse.
Etter 16 spark fra straffemerket vant Liverpool til slutt 6-5.
Etter en noe…
Manchester City hang i tauene mot Brighton, men reddet inn straffesparkkonkurranse etter å ha kommet under to ganger på Etihad
Phil Foden, Enzo Fernández og Jeremy Doku scoret alle på rekke og rad for de lyseblå, før…
Uten Erling Braut Haaland i troppen fikk Manchester City det tøft i ligacupkampen mot Brighton på hjemmebane. Men i straffesparkkonkurransen var hjemmelaget kneppet bedre.
Det var likevel bortelaget som åpnet best. Etter…
ODD – SANDEFJORD 3–0
Eliteserielaget Sandefjord fikk det tøft da de gjestet OBOS-ligalaget Odd i cupens tredje runde onsdag kveld.
Hjemmelaget tok kommandoen tidlig og satte inn 1–0 etter 18 minutter, da Jerome Amb…
Erling Braut Haaland spiller ikke når Manchester City møter Brighton i ligacupen onsdag.
Det ble klart da City bekreftet troppen en drøy time før kampstart i Manchester.
City-manager Enzo Maresca avslørte tirsdag at Haal…