OSLO/LAS VEGAS (VG) Floyd Mayweather (40) ble historisk og slo til da Conor McGregor (29) var sliten i tiende runde. Da måtte dommeren stoppe gigantkampen.. Les mer på VG
En drone som fløy over banen førte til at Arsenals bortekamp mot Shrewsbury i ligacupen ble midlertidig satt på pause etter bare et par minutters spill.
Dommeren stoppet spillet og ville ikke sette det i gang igjen før d…
Martin Ødegaard var henvist til benken da Arsenal reiste til Highbury for å møte League Two-laget Fleetwood.
Inne i startoppstillingen var derimot supertalent Max Dowman, men da han skulle ta et frispark to minutter…
Vi i Gamlebyens Venner har vært med på en morsom og spennende prosess med å utarbeide fremtidsvisjoner for Gamlebyen på Strømsø.
Dette historisk nasjonalt unike området vi er så stolte av og har stort hjerte for. Et o…
Tirsdag offentliggjorde NRK deltakerne i den 18. sesongen av «Mesternes mester», som har premiere 1. januar 2027.
Blant de ti deltakerne er tidligere Sarpsborg 08-trener Lars Bohinen.
Det er imidlertid ikke første…
Rapporten fra FNs uavhengige undersøkelseskommisjon for de okkuperte palestinske områdene ble publisert mandag.
I rapporten anklages også israelske styrker for å ha begått forbrytelser mot menneskeheten, inkludert tor…
UP stanset søndag kveld en mann i 30-årene for kontroll i Luksefjellvegen i Skien.
– Mannen har ikke gyldig førerkort og anmeldes, opplyser operasjonsleder Vegard Dale Møane i Sør-Øst politidistrikt.
Politiet mel…
Søndagens avslutningsrunde i PGA-turneringen på Bermuda ble stoppet av uvær, og de fleste spillerne beholder sin plassering etter tre runder. Dermed endte Kristoffer Ventura på delt 34.-plass.
NY MÅLING: Vårt Lands oktobermåling gir historiske tall for tre partier. Hvis det var valg i dag, ville kampen om flertallet på Stortinget blitt et nervedrama.
Tirsdag kveld ble en kvinne tatt på fersken ved Thon Senter Jessheim.
Ifølge operasjonsleder Ronny Samuelsen i Øst politidistrikt var det ansatte ved butikken Bli Vakker som oppdaget tyveriforsøket.
– Hun forsøkte…