Totti åpner seg i ny bok: – Redd for å dø som faren min
Roma-legenden var så redd for å dø at han samlet barna sine rundt seg.
Vant ligatittelen for femte år på rad..
Les mer på DagbladetLes mer om
Roma-legenden var så redd for å dø at han samlet barna sine rundt seg.
3. divisjonslaget Brodd satte en real støkk i Viking i 1. rundekampen i fotball-NM onsdag. Etter pause reddet den regjerende seriemesteren seg inn og vant 3-1.
Nick Woltemade går på lån til Juventus, det bekrefter den italienske klubben. Torino-klubben betaler 3,5 millioner pund for å få låne den tyske VM-spilleren kommende sesong. Woltemade signerte for Newcastle forrige somme…
Ifølge den italienske storavisen Gazzetta dello Sport, har Juventus startet jakten på en ny spiss igjen.
Den italienske storklubben Juventus har lagt inn et bud på 8,5 millioner pund for Aston Villas argentinske keeper Emiliano Martínez, melder Sky Sports.
Alexander Sørloth (30) gjør seg klar til VM i USA, samtidig skriver flere medier at Juventus ønsker å hente den norske spissen.
Cristiano Ronaldo har tørstet etter å bli seriemester i Saudi-Arabia. Torsdag gikk ønsket i oppfyllelse da ligaen kulminerte i en dramatisk avslutningsrunde.
For første gang på 22 år kan Arsenal løfte Premier League-trofeet.
Etter ti kamper på benken fikk Eivind Helland sin Serie A-debut med startplass i midtforsvaret da Bologna gjestet Juventus søndag. Det endte med 0-2-tap.
Elverums håndballherrer vant seriemesterskapet da Kolstad røk på 32-37-tap mot Drammen med to runder igjen av sesongen.
Tagger
PersonerSveriges regjering har henvendt seg til EU-kommisjonen for å hindre at russiske og belarusiske utøvere kan delta i ski-VM i Falun.
- De skjelver, sier Bernt Hulsker før kveldens seriefinale.
Erling Braut Haaland (26) har blitt koblet til Bayern München. Nå skal den tyske storklubben ha gitt et tydelig svar på ryktene.
Generalsekretær i Norges ishockeyforbund er veldig overrasket over ny Russland-vending. Nasjonen får delta i VM igjen.
Nora Mørk (35) kom med i Ole Gustav Gjekstads (58) EM-tropp, bare noen uker etter at stjernespilleren pådro seg et brudd i foten.
Stavanger-kommentator fyrer løs mot Bodø. Kaller Kjetil Knutsens fotball for «dørgende kjedelig» og «søvndyssende».
En stygg situasjon førte til langvarig stopp i kampen mellom Narvik og Stavanger. Oilers-spiller Kristian Østby ble fraktet ut på båre.
Ståle Solbakken (58) får ikke VM ut av systemet. - Du tenker: «Oi, oi, oi - så nær vi var en VM-finale.»
Jack Grealish er utelatt fra kamptroppen til Everton torsdag kveld. Han skal ha stått over en trening uten tillatelse.