Reitan Convenience Norway

Sunday, 13 September, 12:07

Nyheter om Reitan Convenience Norway

NRK - 25 nov 25 kl. 13:58

70 Reitan-kiosker legges ned

70 kiosker eid av Reitan Convenience Norway skal legges ned som følge av kutt og omorganisering hos Reitangruppen, skriver HandelsWatch. Det er i hovedsak Narvesen-kiosker på kjøpesentre som skal legges ned. Omstruktureringen berører 70 kjøpmenn og rundt 400 del- og heltidsansatte.

NRK - 25 nov 25 kl. 13:58

70 Narvesen-kiosker legges ned

70 Narvesen kiosker skal legges ned som følge av omorganisering og kutt hos Reitangruppen, skriver HandelsWatch. Det er i hovedsak kiosker på kjøpesentre som skal legges ned. Omstruktureringen berører 70 kjøpmenn og rundt 400 del- og heltidsansatte.

NRK - 11 aug 21 kl. 12:40

Slutter å selge «turbokylling»

Reitan Convenience Norway har besluttet å droppe salg av hurtigvoksende kyllinger, kalt «turbokylling» i alle sine kjeder – Narvesen, Northland, YX/7-Eleven og 7-Eleven. Dyrevernsorganisasjonen Noah mener tiltaket vil gjøre liten forskjell..

Les mer

Taggar
Personer

Abonner på nyheter (RSS)

Følj søkningen via rss

Med RSS er det enklere å følge nyhetene. Nyhetene lastes automatisk ned til din nyhetsleser og du trenger ikke gå inn på Nyhetspressen.com.




Om oss

Nyhetspressen är en norsk nyhetsportal og nyhetssøkmotor som automatiskt finner de mest delte og aktuelle nyhetene. Välkommen!

Kontakt

contact@nyhetspressen.com