Pakistan Telecommunications Company

Monday, 05 October, 07:57

Nyheter om Pakistan Telecommunications Company

NRK - 31 dec 25 kl. 12:58

Telenor har fullført salget av Telenor Pakistan

Det varslede salget av Telenor Pakistan ble formelt fullført nyttårsaften i en avtale verdt 5,4 milliarder kroner. Det opplyste Telenor i en børsmelding onsdag, nyttårsaften. De selger datterselskapet til det nasjonale Pakistan Telecommunications Company.

NRK - 14 dec 23 kl. 06:53

Telenor selger datterselskap i Pakistan for 5,3 milliarder kroner

Telenor Pakistan selges til Pakistan Telecommunications Company, som er det nasjonale telekommunikasjons- og IKT-selskapet i Pakistan. Det skriver Telenor i en børsmelding torsdag morgen. Pakistans nasjonale teleselskap betaler altså 5,3 milliarder kroner for Telenors pakistanske virksomhet.

Les mer

Taggar
Personer

Abonner på nyheter (RSS)

Følj søkningen via rss

Med RSS er det enklere å følge nyhetene. Nyhetene lastes automatisk ned til din nyhetsleser og du trenger ikke gå inn på Nyhetspressen.com.




Om oss

Nyhetspressen är en norsk nyhetsportal og nyhetssøkmotor som automatiskt finner de mest delte og aktuelle nyhetene. Välkommen!

Kontakt

contact@nyhetspressen.com